KONST / Litografier / Litografi 12433681
nr 1243 3681
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Litografi, Vinterkust. Signerad, numrerad 77/260. Motivet: 40x53 cm
Utrop:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:28:07
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt